Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#794
Stary 01.07.2012, 23:30
Dobrze, że wygrali Hiszpanie, bo wprawdzie Włosi na tych mistrzostwach grali "jak nie Włosi", niemniej wyższość "klepanej" nie podlegała dyskusji.

W finale LM triumfował fuks i kunktatorstwo, a tutaj nie było "ale".
Odpowiedz cytując