Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57615
Stary 01.07.2012, 23:15
najm napisał(a):Wyświetl post
Buras to moze byc dobry zakup. Podobno dobrze sie na sparingach spisywał. Zakup Burasa tłumaczy brak zainteresowania Nowakiem (graja na podobnych pozycjach chyba).

Swoja droga, Hutnik ma zdolna mlodziez, wiec dobrze, ze Wisla z niej korzysta. Pamietam czasy jak sam gralem w pilke amatorsko (do juniorow) to zawsze Hutnik byl pierwszy, potem Cracovia, a potem Wisla.
Buras gra chyba na pozycji lewego skrzydłowego (?) - ale to dobry zakup. Myślę, że jeden Buras w pierwszej drużynie wystarczy. Do tego Cleber i może ktoś z młodych piłkarzy, a Wisła odżyje. Ważne jest wprowadzanie młodych zawodników, bo to duża oszczędność, a i możliwość zarobienia dużych pieniędzy, abstrahując już od tego, że gra młodych piłkarzy w Ekstraklasie zbliża ich do gry w reprezentacji.
Odpowiedz cytując