Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
matt_1906
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: z kosmosu
Offline
#
25801
01.07.2012, 21:56
LanceTS
napisał(a):
W Centrum Tanich podręczników na pewno można było sprzedawać w czerwcu, teraz jak się zaczął lipiec to nie wiem.
dzięki za pomoc z tym że nie chodzi mi o podręczniki tylko normalne książki
matt_1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matt_1906
Znajdź inne posty napisane przez matt_1906