|
Buras to moze byc dobry zakup. Podobno dobrze sie na sparingach spisywał. Zakup Burasa tłumaczy brak zainteresowania Nowakiem (graja na podobnych pozycjach chyba).
Swoja droga, Hutnik ma zdolna mlodziez, wiec dobrze, ze Wisla z niej korzysta. Pamietam czasy jak sam gralem w pilke amatorsko (do juniorow) to zawsze Hutnik byl pierwszy, potem Cracovia, a potem Wisla.
|