palikot napisał(a):

W tym klubie w końcu zaczyna się coś dziać normalnego... Kupujemy młodych z niższych lig, czyli takiej Huty i wprowadzamy ich stopniowo do pierwszej drużyny, dajemy im trenować z weteranami i doswiadczonymi piłkarzami od ktorych w młodym wieku mogą sie wiele nauczyć. I w ten sposób można odkryć 2, 3 perełki jak Błaszczu na przykład
|
Byłem na meczu Hutnik - KS Borek i Buras za grał całkiem dobre zawody... niemniej jednak bardziej rzucał się w oczy zawodnik Borku, grający już kiedyś w Młodej Wiśle Mateusz Majcherczyk!!