Maikel napisał(a):

Damian Buras w Wiśle! dziś podpisał kontrakt i jutro jedzie z drużyną na obóz przy okazji przeprowadzony został z nim wywiad!
http://wislalive.pl/
|
W tym klubie w końcu zaczyna się coś dziać normalnego... Kupujemy młodych z niższych lig, czyli takiej Huty i wprowadzamy ich stopniowo do pierwszej drużyny, dajemy im trenować z weteranami i doswiadczonymi piłkarzami od ktorych w młodym wieku mogą sie wiele nauczyć. I w ten sposób można odkryć 2, 3 perełki jak Błaszczu na przykład
