Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57607
Stary 01.07.2012, 20:53
Maikel napisał(a):Wyświetl post
Damian Buras w Wiśle! dziś podpisał kontrakt i jutro jedzie z drużyną na obóz przy okazji przeprowadzony został z nim wywiad!

http://wislalive.pl/
W tym klubie w końcu zaczyna się coś dziać normalnego... Kupujemy młodych z niższych lig, czyli takiej Huty i wprowadzamy ich stopniowo do pierwszej drużyny, dajemy im trenować z weteranami i doswiadczonymi piłkarzami od ktorych w młodym wieku mogą sie wiele nauczyć. I w ten sposób można odkryć 2, 3 perełki jak Błaszczu na przykład
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując