neq. napisał(a):

|
gdzie kupić jakiś tani wiatrak do domu ? Bo umrę w tym tygodniu jak ma być >34 stopni
|
Rok albo 2 lata temu jak były takie wielkie upały to za 30zł można było kupić w kazdym realu, carrefourze itd. Ja kupiłem i do teraz chodzi bez żadnych problemów.
matt_1906 napisał(a):

|
Gdzie w Krakowie najlepiej sprzedać książki? ktoś poleci jakis atykwariat czy cos?
|
W Centrum Tanich podręczników na pewno można było sprzedawać w czerwcu, teraz jak się zaczął lipiec to nie wiem.