|
Jaliens był najlepszym obrońcą w naszej kadrze wczesną jesienią, dopiero później już miał w dupie klub kiedy wiadomo było że zagramy jeszcze te parę meczy o pietruszkę, Chavez i on w meczu rewanżowym z klubem z Liege, pokazali że kiedy im się chce to nawet 3 na 2 trudno ich przejść. Natomiast Lamey to było kompletne nieporozumienie na początku grał dobrze bo wiedział że może odzyskać zainteresowanie(nie klubów a mediów), a skończyło się jak każdy wie. Kirm jest wszędzie na boisku i to jest jego plus reszta same minusy, gdyby był w formie jak w sezonie ostatniego MP to moglibyśmy coś za niego wziąść natomiast teraz można zrobić tak: Jaliens + Kirm + 500 tys Euro = Overtroom, fajny zawodnik aczkolwiek nawet jakby wymień go za Meliksona to też by trzeba było dopłacić, nie wiem kto taką bajkę puścił, jest nim zainteresowanie ale silnych średniaków.
Ostatnio edytowane przez syryls : 01.07.2012 o godz. 16:02.
|