Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14228
Stary 01.07.2012, 14:42
Raczej odejście holendrów będzie największym wzmocnieniem w szatni jak i w kasie klubu którą Wisła zoszczędzi na odejściu Holendrów
Odpowiedz cytując