Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57603
Stary 01.07.2012, 13:20
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
No chyba, ze sa juz z Nim dogadani tylko jeszcze transfer nie ogloszono - mam nadzieje, ze tak bedzie.
No 3 godziny i moje przypuszczenia sie potwierdziły. Nie po to trenował z zespołem zeby sie z Nim rozstac.
Odpowiedz cytując