Maciuś napisał(a):

"To ze nie podpisal n owego kontraktu nic nie znaczy"
Oprocz tego ze nie jest naszym pilkarzem hehe
|
To że jest z drużyną znaczy, że dalej jest piłkarzem Wisły Kraków. Jeśli tylko trenuje. Nie widzę potrzeby dalszego komentowania tej kwestii