Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57600
Stary 01.07.2012, 12:12
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
"To ze nie podpisal n owego kontraktu nic nie znaczy"

Oprocz tego ze nie jest naszym pilkarzem hehe
To że jest z drużyną znaczy, że dalej jest piłkarzem Wisły Kraków. Jeśli tylko trenuje. Nie widzę potrzeby dalszego komentowania tej kwestii
Odpowiedz cytując