Wyświetl pojedynczy post
kkbm
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 01.07.2012, 11:42
fialo napisał(a):Wyświetl post
To mają wspólnego, że oba licea, zresztą jak każde lepsze (I,II,III,IV,V,VII,VIII) są kojarzone z Wisłą i kibice Wisły w nich dominują. Ładnie się porobiło, nie chodziłem ani do I, ani do II, ani nawet do 5, ale jakaś chora akcja, z tego co pamiętam na turniejach mikołajkowych dwójka nie miała problemów z transami związanymi z Wisłą. Tak czy siak dobra robota i szacunek.
To nie był mecz między kibicami Wisły z dwóch liceów. Więc argument kompletnie bezsensowny.
Odpowiedz cytując