fialo napisał(a):

|
To mają wspólnego, że oba licea, zresztą jak każde lepsze (I,II,III,IV,V,VII,VIII) są kojarzone z Wisłą i kibice Wisły w nich dominują. Ładnie się porobiło, nie chodziłem ani do I, ani do II, ani nawet do 5, ale jakaś chora akcja, z tego co pamiętam na turniejach mikołajkowych dwójka nie miała problemów z transami związanymi z Wisłą. Tak czy siak dobra robota i szacunek.
|
To nie był mecz między kibicami Wisły z dwóch liceów. Więc argument kompletnie bezsensowny.