gigant napisał(a):

Na trzeźwo.
Nie wiem czy chodzi o wymienioną dwójkę. Rozmawiałem wczoraj z pewnym trenerem i powiedział mi o rozmowie z Probierzem i o prośbie Michała by nie ujawniać faktów z Senegalczykami. Więc albo byli słabi, co jak na młodych reprezentantów Senegalu może byc dziwne, albo Probierz się na nich nie "wyznał" - inna sprawa ze ich nie widzial, albo nie mamy 100 tyś euro na takie transfery.
Jak dowiem się co to za dwójka, chętne poobserwuję ich poczynania w lidze francuskiej.
|
Wydaje mi sie ze na dzis dzien,wydanie 100 tys euro w ciemno w naszym klubie nie wchodzi w gre... Moze Probierz chcial ich wziasc na testy, a tamci sie nie zgodzili... Dlatego nie bylo tematu... Za malo informacji aby krytykowac lub chwalic... A po za tym, reprezenacja Senegalu po za napastnikami z Newcastle i Moussa Sow nie jest juz chyba tak mocna... W rankingu fifa sa chyba nawet(!) za nami
