63.5 Kg napisał(a):

Chlopie sorry ale jestes strasznie ograniczony...
To ze nie podpisal n owego kontraktu nic nie znaczy.
Sobol nadal trenuje z klubem i w kazdej chwili moze taki kontrakt podpisac wiec nie siej demagogii...
|
Tzn. do wczoraj (30 czerwca) trenował, a dziś, jutro?
A jak się np. jutro połamie (tfutfutfu) to co?