Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1595
Stary 01.07.2012, 10:39
gigant napisał(a):Wyświetl post
Drogi Michale Probierzu, wiedz że nas Wiślaków nie da się oszukać.
Dostałeś niedawno ofertę na dwóch reprezentantów Senegalu, prawda czy fałsz?
Odpowiedziałeś, że są za słabi na Wisłę, prawda czy fałsz?
Kosztowali po ok 50 000 euro, prawda czy fałsz?
Teraz jeden trafił do Olimpique, drugi do Lille, prawda czy fałsz?
Na ligę Francuską byli ok, a na naszą buraczaną ligę za słabi?

Jeśli chcesz nadal nas okłamywać to krzyż na drogę i wypier.dalaj jak najdalej od Wisły.


Info o Senegalach pewne, odmowa Probierza też.

Ps. Nie pytać i nie zamęczać na privie, bo obiecałem milczeć.

No chyba drogi Michał Probierz Ci tutaj nie odpowie. Ale było kilku piłkarzy których nasi polscy trenerzy odstrzelili także nie ma się co dziwić
Odpowiedz cytując