|
Na trzeźwo.
Nie wiem czy chodzi o wymienioną dwójkę. Rozmawiałem wczoraj z pewnym trenerem i powiedział mi o rozmowie z Probierzem i o prośbie Michała by nie ujawniać faktów z Senegalczykami. Więc albo byli słabi, co jak na młodych reprezentantów Senegalu może byc dziwne, albo Probierz się na nich nie "wyznał" - inna sprawa ze ich nie widzial, albo nie mamy 100 tyś euro na takie transfery.
Jak dowiem się co to za dwójka, chętne poobserwuję ich poczynania w lidze francuskiej.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
|
|