marcin19876 napisał(a):

|
Radosław Sobolewski nie jest już piłkarzem Wisły Kraków..... brak informacji o przedłużeniu kończącego się kontraktu 30 czerwca potwierdza tą informację!!
|
Chlopie sorry ale jestes strasznie ograniczony...
To ze nie podpisal n owego kontraktu nic nie znaczy.
Sobol nadal trenuje z klubem i w kazdej chwili moze taki kontrakt podpisac wiec nie siej demagogii...