marcin19876 napisał(a):

|
Radosław Sobolewski nie jest już piłkarzem Wisły Kraków..... brak informacji o przedłużeniu kończącego się kontraktu 30 czerwca potwierdza tą informację!!
|
No chyba, ze sa juz z Nim dogadani tylko jeszcze transfer nie ogloszono - mam nadzieje, ze tak bedzie.