Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1593
Stary 01.07.2012, 03:09
^
Wyglądają na totalnych ogórków. Jeden siedział na ławce w Turcji, a drugi w Belgii

gigant napisał(a):
Na ligę Francuską byli ok, a na naszą buraczaną ligę za słabi?
Przypominam, że Branco też załatwiał sobie kontrakty w dobrych klubach, a jak grał to wszyscy wiemy.


I gdzie jakaś wypowiedź Probierza odnośnie tych "zawodników" - bo nie jestem na bieżąco.
Odpowiedz cytując