^
Wyglądają na totalnych ogórków. Jeden siedział na ławce w Turcji, a drugi w Belgii
gigant napisał(a):
|
Na ligę Francuską byli ok, a na naszą buraczaną ligę za słabi?
|
Przypominam, że Branco też załatwiał sobie kontrakty w dobrych klubach, a jak grał to wszyscy wiemy.
I gdzie jakaś wypowiedź Probierza odnośnie tych "zawodników" - bo nie jestem na bieżąco.