Wyświetl pojedynczy post
Jaro1991
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Krakow/Pradnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1144
Stary 30.06.2012, 23:18
Ja pier*ole jaki wał. Żeby Polaka oszukać na gali rozgrywanej we własnym kraju to już szmaciarstwo wyższego kalibru. Spokojna wygrana Głażewskiego na punkty, no ale skoro pan wielki promotor wasilewsk (celowo z małej litery)i chce Jonesa z "Diablo" skonfrontować to trzeba było jego zwycięstwo przepchać. Wielka szkoda Głaza, oby tak dalej walczył.
Odpowiedz cytując