|
Ja pier*ole jaki wał. Żeby Polaka oszukać na gali rozgrywanej we własnym kraju to już szmaciarstwo wyższego kalibru. Spokojna wygrana Głażewskiego na punkty, no ale skoro pan wielki promotor wasilewsk (celowo z małej litery)i chce Jonesa z "Diablo" skonfrontować to trzeba było jego zwycięstwo przepchać. Wielka szkoda Głaza, oby tak dalej walczył.
|