Wyświetl pojedynczy post
mgła
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19263
Stary 30.06.2012, 21:43
a co z Kowalskim? Nieciecz z niego zrezygnowała, ma z nami kontrakt, ale o nim ani słowa, nie ma go na zdjęciach z przygotowań do sezonu. Nie tęsknie za nim, ale dziwna sytuacja.
Odpowiedz cytując