Wyświetl pojedynczy post
Siwenzz
Member
 
Od: 04.2006
Skąd: Kraków-Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14222
Stary 30.06.2012, 20:42
Sancezz napisał(a):Wyświetl post
na to forum każdy może wejść, nawet Joerg Schmadtke więc może lepiej AK zachawalać
W takim razie wbijać na forum Hannoveru i zachwalać grajka!!! Większe prawdopodobieństwo, że zagląda właśnie tam

BTW. Pamiętam, że kiedyś był temat sprowadzenia Jakuba Wilka - ale to były czasy kiedy był pierwszoplanową postacią w Lechu. Myślę, że to byłaby ciekawa alternatywa, bo z tego co się orientuję to w Poznaniu chyba go nawet do Ekstraklasy nie zgłosili
Ostatnio edytowane przez Siwenzz : 30.06.2012 o godz. 20:45.
"Czym oni cię przekonali? Dali mi batonik i nazwali światłem." - Dangerous Minds, 1995.
Odpowiedz cytując