Sancezz napisał(a):

na to forum każdy może wejść, nawet Joerg Schmadtke więc może lepiej AK zachawalać
|
W takim razie wbijać na forum Hannoveru i zachwalać grajka!!! Większe prawdopodobieństwo, że zagląda właśnie tam
BTW. Pamiętam, że kiedyś był temat sprowadzenia Jakuba Wilka - ale to były czasy kiedy był pierwszoplanową postacią w Lechu. Myślę, że to byłaby ciekawa alternatywa, bo z tego co się orientuję to w Poznaniu chyba go nawet do Ekstraklasy nie zgłosili