wislak93 napisał(a):

|
Jest na na forum jakiś student informatyki? zastanawiam się nad PK na wydziale Mechanicznym lub Fizyki, Matematyki i Informatyki lub UJ na wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej. Możecie coś doradzić, gdzie najlepiej iść?
|
Zależy co chcesz robić, infa na mechanicznym jest bardzo nastawiona na przemysł tj wizualizacja procesów, technologie informacyjne w przemyśle, nie wiem jak jest na UJ.