gypsy napisał(a):

|
Rozumiem, że zostaniemy z jednym skrzydłowym, ale spokojnie jesteśmy w stanie ściągnąć kogoś lepszego od Słoweńca...
|
Zostaniemy bez skrzydłowych. Iliev i Boguski to nie są nominalni skrzydłowi. Obaj to cofnięci napastnicy. Dla mnie to tak jakby zaliczać Meliksona do skrzydłowych bo tam niby też może grać. Iliev jest lepszy dla nas w środku.
gypsy napisał(a):

|
To nie jest duży problem znaleźć lepszego piłkarza.
|
Nie jest jak masz do wydania więcej niż 500 tysięcy euro... Za tyle co niby chcą dać wątpię, abyśmy znaleźli kogoś lepszego. Efektowniej będzie grał każdy, ale efektywniej niekoniecznie.