Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57579
Stary 30.06.2012, 20:38
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że zostaniemy z jednym skrzydłowym, ale spokojnie jesteśmy w stanie ściągnąć kogoś lepszego od Słoweńca...
Zostaniemy bez skrzydłowych. Iliev i Boguski to nie są nominalni skrzydłowi. Obaj to cofnięci napastnicy. Dla mnie to tak jakby zaliczać Meliksona do skrzydłowych bo tam niby też może grać. Iliev jest lepszy dla nas w środku.

gypsy napisał(a):Wyświetl post
To nie jest duży problem znaleźć lepszego piłkarza.
Nie jest jak masz do wydania więcej niż 500 tysięcy euro... Za tyle co niby chcą dać wątpię, abyśmy znaleźli kogoś lepszego. Efektowniej będzie grał każdy, ale efektywniej niekoniecznie.
Odpowiedz cytując