Temat
:
Boks na świecie
Wyświetl pojedynczy post
Rafał_TS
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Śródmieście
Offline
#
1138
30.06.2012, 20:11
Kocur
napisał(a):
Będzie - ale też płatne.
Zresztą już nieaktualne - oglądam w sieci, czasami internet czyni cuda
edit: fuck, jedno źródło odcięli - oglądam tutaj ale jakoś khmmmmm
http://www.lshunter.tv/index.php?opt...pup&Itemid=327
masz ktoś coś lepszego?
łap
http://pltv.bnx.pl/viewpage.php?page_id=288
[SIGPIC][/SIGPIC]
Rafał_TS
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Rafał_TS