Kirma trzeba sprzedać i cieszyć się, że ktoś w ogóle go chce, bo jak będziemy tak wybrzydzać, to go nigdy nie sprzedamy... Nie ma sie co oszukiwać, Andraż to nie Maor, kolejka się po niego nie ustawia i jeśli możemy go sprzedać za pół bańki, to to zróbmy i cieszmy się, że zrobiliśmy dobry deal. Rozumiem, że zostaniemy z jednym skrzydłowym, ale spokojnie jesteśmy w stanie ściągnąć kogoś lepszego od Słoweńca... To nie jest duży problem znaleźć lepszego piłkarza.
Jeśli jednak Kirma nie sprzedadzą, to pozostaje mieć nadzieję, że zgodnie z jego formą w kratkę, zanotuje sezon podobny jak przed rokiem
