Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14217
Stary 30.06.2012, 19:04
Ten artykuł rozbudził moje nadzieje, że w końcu zakończy się przygoda Andraża z Wisłą...i może jeszcze coś na nim zarobimy...ale to zbyt piękne, żeby było możliwe. Niemcy nie są raczej aż takimi frajerami, żeby płacić choćby 500k euro za Kirma.

Odpowiedz cytując