Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14216
Stary 30.06.2012, 16:34
Ale że Hannover ma taki kiepski scouting? Ja też bym się bardzo cieszyła, gdyby przygoda Kirma z Wisłą zakończyła się na poprzednim sezonie. Miał wystarczająco dużo czasu, żeby pokazać co potrafi.
Odpowiedz cytując