Szpen napisał(a):

i po co na siłę robisz z siebie mądrzejszego niż jesteś?
Złe podałem?
Masz wszystko jak na tacy. Skoro w 2007 roku było w eksploatacji i budowie 1400 km, a teraz mamy 3200 km z czego ponad 2000 km wybudowane i reszta w budowie to znaczy, że od planów z 2007 roku mamy przeszło 2000 km juz oddanych i w trakcie budowy. Plany były 4k, pózniej 3k. Nie zrealizowano planu, ale dramatu jak to wieszczą nie ma. Rzecz można to i tak sukces, bo przez poprzednie 20 lat wybudowaliśmy połowę mniej.
|
Czy jeśli ktoś kogoś pyta o prawa człowieka w Rosji i on odpowiada że w Ameryce też biją murzynów to ten ktoś "podaje źle" czy "dobrze". A może bez sensu

Kto ma oczy niech czyta.
A jeśli Ty nie widzisz dramatu Szpeniu to świadczy tylko o Twoim wzroku.