Wywiad z Probierzem ze strony skwk...
Cytat:
Po treningu zamieniliśmy kilka zdań z trenerem Probierzem:
Dziś znów brakowało kilku zawodników na treningu, na przykład Daniela Sikorskiego.
Sikorski miał indywidualny trening, a reszta zawodników ciągle leczy urazy. Na obóz zabieramy 27 piłkarzy, a zostaje Daniel Brud i Alan Uryga. Wszyscy inni, którzy mieli urazy czyli Chavez, Jovanović, Genkow jadą z nami.
Możemy się spodziewać że ktoś nowy dołączy do drużyny podczas obozu?
- Spodziewać się zawsze można, ale zobaczymy jak będzie. Narazie z tą grupą będziemy trenować i grać sparingi. Na pewno z prezesem Bednarzem omówimy jeszcze parę spraw.
Jakie są założenia przed obozem?
-Dla mnie najważniejsze jest, aby kontuzjowani się odbudowali i żeby nikt nie nabawił się urazu. Ten pierwszy okres przygotowań musimy sumiennie przepracować, żeby na drugi obóz wyjść spokojnie grając sparingi z bardzo dobrymi zespołami.
Zgranie drużyny chyba też będzie ważne?
- Oczywiście, że tak. Z tym wiąże się granie sparingów, które w większości zagramy na dwa składy więc będzie duża rotacja bo dużo tych meczów mamy.
|