Wyświetl pojedynczy post
Siwenzz
Member
 
Od: 04.2006
Skąd: Kraków-Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14214
Stary 30.06.2012, 14:57
Z innej beczki: http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html
To może być nasze realne wzmocnienie pod warunkiem pozyskania innego zawodnika na lewą pomoc. Jeśli wierzyć zapewnieniom Bednarza to w kontekście tego transferu pozyskalibyśmy innego zawodnika - mam jednak nadzieję, że nie takiego o "zbliżonych umiejętnościach"
"Czym oni cię przekonali? Dali mi batonik i nazwali światłem." - Dangerous Minds, 1995.
Odpowiedz cytując