Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18100
Stary 30.06.2012, 10:31
Szpen napisał(a):Wyświetl post
Czemu nie wygrywa PiS? Bo nie ma tylu ludzi, którzy chcą na nich głosować.
Dlaczego nie ma? Ano dlatego, że mamy takie wypowiedzi jak dzisiejsza, czy ta sprzed kilku dni o in-vitro.
.
Dla tego samego dla czego na Białorusi wygrywa Łukaszenka, a w Rosji Putin.

Co Ci się w tej wypowiedzi nie podoba, tylko konkretnie. Myślisz że można cały czas ściemniać jak Tusk i liczyć na erozję intelektualną lemingów. Im już wytłumaczyli że wypowiedź była bardzo zła, ale dlaczego to już nie wiedzą. Zwyczajne stado baranów.
Hej Nasz TS !!