Szpen napisał(a):

Czemu nie wygrywa PiS? Bo nie ma tylu ludzi, którzy chcą na nich głosować.
Dlaczego nie ma? Ano dlatego, że mamy takie wypowiedzi jak dzisiejsza, czy ta sprzed kilku dni o in-vitro.
.
|
Dla tego samego dla czego na Białorusi wygrywa Łukaszenka, a w Rosji Putin.
Co Ci się w tej wypowiedzi nie podoba, tylko konkretnie. Myślisz że można cały czas ściemniać jak Tusk i liczyć na erozję intelektualną lemingów. Im już wytłumaczyli że wypowiedź była bardzo zła, ale dlaczego to już nie wiedzą. Zwyczajne stado baranów.