Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18096
Stary 29.06.2012, 23:42
Jak faktycznie wprowadzą katastralny to czas się zwijać z tego pseudo-kraju.Nawet niech już się nie czają tylko wystawić wszystko na sprzedaż niemcom - bo nic innego nie zostanie- dadzą kasę i wyjechać do jakiejś Nowej Zelandii . Bo nie wyobrażam sobie pracować u jakiegoś volksdeutscha we własnym kraju.Lemingi będą im zmieniać pampersy i kopać rowy-(pewnie wtedy budowa autobahnów ruszy pełna parą ),Donek dostanie z Radkiem swoja fuchę w Brukseli a reszta na emigrację. Kiedyś to można było chociaż sie postawić na kilka tygodni a teraz? nasi rządzący tak "unowocześniali armię" że teraz tylko GROMy i nic więcej ni momy
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej