Jak faktycznie wprowadzą katastralny to czas się zwijać z tego pseudo-kraju.Nawet niech już się nie czają tylko wystawić wszystko na sprzedaż niemcom - bo nic innego nie zostanie- dadzą kasę i wyjechać do jakiejś Nowej Zelandii . Bo nie wyobrażam sobie pracować u jakiegoś volksdeutscha we własnym kraju.Lemingi będą im zmieniać pampersy i kopać rowy-(pewnie wtedy budowa autobahnów ruszy pełna parą ),Donek dostanie z Radkiem swoja fuchę w Brukseli a reszta na emigrację. Kiedyś to można było chociaż

sie postawić na kilka tygodni a teraz? nasi rządzący tak "unowocześniali armię" że teraz tylko GROMy i nic więcej ni momy