Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18095
Stary 29.06.2012, 23:36
Szpen napisał(a):Wyświetl post
widzisz, kolejny raz nie zrozumiałeś. ja nie uderzyłem w ten temat, który tobie przyszedł do głowy.

Czemu nie wygrywa PiS? Bo nie ma tylu ludzi, którzy chcą na nich głosować.
Dlaczego nie ma? Ano dlatego, że mamy takie wypowiedzi jak dzisiejsza, czy ta sprzed kilku dni o in-vitro.

Kaczyński mógł i powinien uderzyć w inne tony. Inaczej formułować zarzuty, punktować tylko to co nie zostało zrobione np. autostrady.
Kolejny raz pierdyknął babola i to dużego. Dziś całe media mówią o tym, że Euro wg. Kaczyńskiego to katastrofa. Coś tam dalej powiedział, ale to się już nie przebiło, bo góruje nad tym "Euro to katastrofa Polski".
Rozumiesz teraz o co chodzi? Można było zapunktować, a wyszło jak zwykle. Przyszły wybroca PiS nie czyta dziś GP czy niezależnej. Czyta inne gazety, w których będzie o katastrofie. A mogło być np. tylko o autostradach.

To samo z in-vitro. Projekt tak radykalny, że aż niemożliwy. Dla dzisiejszego wyborcy PiS to nic takiego, ale ciężko będzie zebrać ich więcej z takim podejściem do sprawy. We wszystkich sondach widać wyraźnie, że Polacy nie chcą takich zakazów, jesteśmy bardziej otwarci. Projekt taki jak PiSu odpycha od nich.
Szpenio podbija pulę! Oprócz dotychczas znanych nam talentów (ekonomista, socjolog, polityk, inżynier od dróg, ostatnio nawet teolog) objawia się nam jako spec od PR. Tak trzymaj Szpenio
I specjalnie dla Ciebie link o tym w jaki sposób przyjdzie nam płacić za Euro które spodobało się 85% przyjeżdżających tu gości: http://niezalezna.pl/30445-zmarnowane-fundusze-ue
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 29.06.2012 o godz. 23:59.