Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18094
Stary 29.06.2012, 23:27
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
W kwestii wieku emerytalnego ja bym sie zastanowil nad opcja uzaleznienia tego wieku (czesciowo) od liczby potomstwa. Na przyklad bezdzietne (ale mogace miec dzieci) osobniki niech sie mecza do 67 roku zycia. Przykladowo.
I przykladowo kobieta ktora ma troje dzieci lub wiecej, niech ma ten wiek emerytalny tak skrocony by mogla przechodzic na emeryture w wieku 50-55 lat.

Z podatkami moze cos pokombinowac? Itd. itd.
Uważaj Bobku bo zaczynasz jechać Orbanem ....