Bobek90 napisał(a):

W kwestii wieku emerytalnego ja bym sie zastanowil nad opcja uzaleznienia tego wieku (czesciowo) od liczby potomstwa. Na przyklad bezdzietne (ale mogace miec dzieci) osobniki niech sie mecza do 67 roku zycia. Przykladowo.
I przykladowo kobieta ktora ma troje dzieci lub wiecej, niech ma ten wiek emerytalny tak skrocony by mogla przechodzic na emeryture w wieku 50-55 lat.
Z podatkami moze cos pokombinowac? Itd. itd.
|
Uważaj Bobku bo zaczynasz jechać Orbanem ....
