Blaszczu16 napisał(a):

A Ciebie, czasem FraMat nie miał wyje.ać za bezczelne reklamowanie all-forum na TWSD?
Możesz wklejać nowiny transferowe, ale nie wal takich byków jak źrudło...
|
Nie. Poprosiłem tylko kolegę, żeby się zastanowił czy jego obecnośc na forum ma slużyć dyskusji z innymi czy promowaniu swojego forum.
Jak widać koega wziął to sobie do serca i skonczyły się suche posty z jednozdaniową "informacją" i linkiem do forum.
Umówmy sie, że nasze prywatne strony nie mogą stanowic źródła.... a wszelkie linki do nich to spam