Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57565
Stary 29.06.2012, 22:40
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
No i jest wizja katastroficzna - banki, ze strachu, mogą położyć całą TF jak tylko ta pożyczy Wiśle pieniądze Myślę iż więcej racji ma w tej sprawie FraMat - dług jest dlatego że opłaca się go utrzymywać lub nie opłaca się go anulować.
Co prawda jak to mówią każdy czyta,co chce,ale nie,Łukaszu,motywacją banków nie jest strach,a chęć zysku. To KOLOSALNA różnica.
Banki mogą położyć wielu dłużników - maluczkich i tych całkiem dużych - aż dziwi,że żyjesz na świecie i nigdy o tym nie słyszałeś...
Poza tym - jaka jest różnica między tym,co napisał FraMat - a napisałem ja ?

Reszty Twoich wywodów nie sposób zrozumieć...
Chyba,że pomożesz ?
Np. o co chodzi w tym zdaniu ?
Reasumując - mityczne długi wymyślili księgowi, na własne potrzeby i na potrzeby podatkowe. 'Dług' jest tylko długiem z nazwy a jest po to by bilans domknął się. Gdybyśmy nie powiększali 'długu', to z racji na nature hobbstyczną przedsięwzięcia, należałoby ogłosic 'upadłość' firmy, zrestrukturyzować, umożyc 'dług' i zabawę zacząc od nowa.
Nie chcę być złośliwy,ale czy ten wywód ktoś,poza Łukaszem,rozumie ?
You'll never know...
Odpowiedz cytując