Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57562
Stary 29.06.2012, 22:05
mgła napisał(a):Wyświetl post
Myśle że Dudu... Sznaucner nie jest zły, ale wada wiek (33 lata) kolejny niemłody gracz by był w kadrze
Ciekawi mnie skąd wziął się ten pogląd na forum, że Sznaucner jest niezły. Śledzicie ligę grecką czy co ?
Ja goscia kojarzę przede wszystkim z tego, że Piotrek Brożek wszedł ze złamaną ręką w Salonikach i zrobił go jak dziecko.
W naszym przypadku samo rozpatrywanie tej kandydatury jest dosyć dziwne, w dzisiejszej piłce na tej pozycji trzeba przede wszystkim mieć zdrowie do biegania, a wiadomo że z wiekiem jest jego co raz mniej.
Mam już dość w Wiśle piłkarzy fizycznie nie zdolnych do biegania. Bednarz powinien uczyć się na błędach nie tylko na swoich ale najlepiej na cudzych bo przykłady Branko i Lamey są tu idealne, piłkarze którzy pojęcie o piłce mieli, opanowane podstawy piłkarskie, nieźli technicznie jak na ligę , natomiast fizycznie byli nie zdolni do gry, Lamey to już w ogóle pod koniec pobytu w Wiśle obracał się jak okręt na morzu.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 29.06.2012 o godz. 22:10.
Odpowiedz cytując