Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kuczmen
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
25780
29.06.2012, 21:52
przez pomyłke nie to skleiłem klejem super glue .wie ktos może co zrobic żeby puscił klej?
kuczmen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuczmen
Znajdź inne posty napisane przez kuczmen