Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57559
Stary 29.06.2012, 21:23
http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/1...gram-w-grecji/
z rozmowy ze Sznaucnerem

Z tego, co się orientuję, w Krakowie na lewą obronę szukają zagranicznego zawodnika. Nie wiem, jaki mają tam ze mną problem, co im nie pasuje, ale to już nie moja działka. Ja się wpraszać i dopominać nie będę.

no to tylko czekać na jakiś darmowy szrot z Serbii
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując