Szpen napisał(a):

A teraz dawajta, jechane ...
|
Cytat:
|
85% obcokrajowców - kibiców twierdzi, ze Euro było u nas dobrze zorganizowane. 70% powiedziało, że ma chęć tu wrócić. 80% będzie polecać przyjazd do Polski innym. I to jest największa klęska. Wiadmo kogo.
|
Jechane, ?

Raczej wyśmiewane, bo uwierzyłeś w dane z d...y wyjęte na potrzeby propagandy, która wmawia wszystkim wszem i wobec jak to jest cudownie. Nawet klapę sportową próbuje przekuć się w zwycięstwo.
Cytat:
w sumie w Polsce mamy S-ek i A:
W budowie: 1.067 km
W eksploatacji: 2.060 km
|
Ale curva przez tyle lat nie zrobiono ani jednej autostrady od granicy do granicy. Np. z Europy Zachodniej nie można było przejechać autostradą (bo jej do dziś nie ma) na Ukrainę czyli współorganizatora ME, to chyba jednoznaczna kompromitacja. Dlatego rządowa propaganda robiła wielkie halo nt. podłączenia odcinka wyrobu autostradopodobnego (dzisiaj można po niej jeździć max 70 km/h i 50 km/h) do Warszawy.