Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21463
Stary 29.06.2012, 17:30
Nic się nie zmieni w tym sezonie.

Wojciechowski najpierw sprzeda pół drużyny a dopiero potem popierdzieli interes. Nie opłaca mu się sprzedawać licencji z piłkarzami - wyczyści ławkę, zajmie może ostatnie miejsce i dopiero wtedy oleje.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując