agii1 zmierzch Holendrów w Wiśle zaczął wraz z odejściem M więc odejście kolejnego z nich to żadna sensacja ani strata. Co do Jova bo chyba chodzi o bramkarza to od kilku tygodni przewija się temat wypożyczenia jego do rodzimej ligii czyli tam skąd przyszedł do Wisły.Aczkolwiek bramkarze czego przykładem jest Pareiko to najsłabszy punkt Wisły więc transfer bramkarza z Wisły raczej odpada.Dopóki Wisła nie znajdzie nowego bramkarza No 3 Jova raczej będzie na Reymonta