wyar napisał(a):

|
....dalsze pompowanie pieniędzy w Wisłę przez TF .....
|
No i jest wizja katastroficzna - banki, ze strachu, mogą położyć całą TF jak tylko ta pożyczy Wiśle pieniądze

Myślę iż więcej racji ma w tej sprawie FraMat - dług jest dlatego że opłaca się go utrzymywać lub nie opłaca się go anulować.