Misha[Pl] napisał(a):

|
Podobno Wisła zapewniła sobie swego czasu procent od następnego transferu - coś w okolicach 20-30%. Tylko przypominam że już jeden piłkarz miał ratować rok rocznie nasz budżet i ostatecznie odszedł za darmo po wygaśnięciu umowy (Uche).
|
Przecież za Uche dostaliśmy 800 tysięcy euro przeszedł z Almerii do Szwaj za 4 miliony ,wolnym zawodnikiem został pózniej gdy rozwiązał kontrakt z winy klubu i trafił do Espanyolu.Można sprawdzić archiwum pisały gazety i portale o tym bonusie