Temat
:
Nowodworek - Sobieski
Wyświetl pojedynczy post
Ave VVisla
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
54
29.06.2012, 13:10
https://plus.google.com/photos/11170...CPzu_fWnhK25DA
https://plus.google.com/photos/11630...NHojte029SwwQE
jak ktoś ma facebooka to:
http://www.facebook.com/media/set/?s...8074467&type=1
http://www.facebook.com/photo.php?v=383408185054948
http://www.facebook.com/photo.php?v=325690457515427
Czy wygrywasz, czy nie
zawsze ja kocham Cię
w sercu moim
WISŁA
i na dobre i na złe!!!
Ave VVisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ave VVisla
Znajdź inne posty napisane przez Ave VVisla