Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
bartek_zks
Junior Member
Od: 05.2009
Offline
#
3051
29.06.2012, 12:08
Mam pytanie co do Geologii i Górnictwa na AGH. Orientuje sie ktoś na który wydział najlepiej pójść bo z tego co widze to na trzech chyba jest ten kierunek
bartek_zks
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bartek_zks
Znajdź inne posty napisane przez bartek_zks