Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57551
Stary 29.06.2012, 11:38
O, widzę, że coś się jednak dzieje. Małecki w Turcji to..dobry ruch. W Wiśle przestał się od dobrego roku rozwijać, zaczął świrować. Posiedzi rok w Turcji może zacznie nad sobą pracować, wróci mądrzejszy jako piłkarz. Bo on na razie piłkarsko jest debilem, ale talent ma, szkoda, żeby go zmarnował.
..
Odpowiedz cytując