|
O, widzę, że coś się jednak dzieje. Małecki w Turcji to..dobry ruch. W Wiśle przestał się od dobrego roku rozwijać, zaczął świrować. Posiedzi rok w Turcji może zacznie nad sobą pracować, wróci mądrzejszy jako piłkarz. Bo on na razie piłkarsko jest debilem, ale talent ma, szkoda, żeby go zmarnował.
. .
|