Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
cpc
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
18077
29.06.2012, 11:34
http://sigma.nowyekran.pl/post/66975...wo-na-polakach
Panowie - jak to skomentujecie? Jeśli faktycznie o zakupie szczepionek będzie decydować unijna instytucja, a nie polski rząd, to nie zapowiada się to ciekawie.
cpc
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cpc
Znajdź inne posty napisane przez cpc