|
O spólce Skarbu Państwa napisałem bo wg. mnie to jedyna mozliwosc kiedy coś mogło "by sie stać".
Co do podmiotów zewnętrznych, wezmy bank mysle, ze doskonale zdaja sobie sprawe z tego jak wygladaja przeplywy pieniezne miedzy TF a Wisla i jak realna jest splata dlugu, a ryzyko jest wpisane juz w obecna ich działalnosc przy okazji udzielanych kredytów. Pozatym podciął byś gałąż na której siedzisz? Cupiał to dobry klient.
|